Skip to main content
Den Evropy 2022

Den Evropy 2022

Evropská komise pořádá v sobotu 7. května den otevřených dveří

Další informace o jednotlivých oblastech naší činnosti

Highlights

Concert for Ukraine #ThankYouTour

Come see famous Ukrainian musicians give a special concert at 14:00-15:30 CET on 7 May at Parc du Cinquantenaire in Brussels to express gratitude for standing with Ukraine.

Evropský rok mládeže

Upozorňuje na význam evropské mládeže pro vybudování zelenější, inkluzivnější a digitálnější EU.

Ekologičtější Evropa

Evropa podniká kroky k tomu, aby se do roku 2050 stala prvním klimaticky neutrálním kontinentem, který již neprodukuje více skleníkových plynů, než mohou naše ekosystémy přirozeně absorbovat.

Digitálnější Evropa

Naše budoucnost závisí na technologiích. A proto v příštích 10 letech Evropa projde digitální dekádou.

Filtrovat podle

Den Evropy 2022 (8)

RSS
Zobrazený počet výsledků vyhledávání: 1 až 8

10:00–11:00 SEČ | Dopad změny klimatu:jak EU pomáhá lidem v nouzi

Změna klimatu každoročně nutí miliony lidí k útěku ze svých domovů a zhoršuje humanitární krize. Podívejte se na náš Instragram Live a objevte, jak EU podporuje ty, kteří jsou nejvíce postiženi krizemi. Hovořit bude Anja Pirjevec, odbornice EU na oblast životního prostředí a ekologizaci humanitární pomoci.

11:00–11:30 SEČ | @ECFIN Twitter Quiz

Vyzkoušejte si své znalosti o zelené ekonomice EU v kvízu na Twitteru. Slyšeli jste někdy o Nástroji pro oživení a odolnost? Anebo třeba: Víte, co je to zelený dluhopis? Dívejte se 7. května v SELČ a udělejte si náš test

Celý den | Hlasy z mládežnické vesnice

Připojte se 7. května k našemu Instagramu Live z mládežnické vesnice v Berlaymontu. Přijde spousta zajímavých hostů a dozvíte se taky, jaké různé příležitosti EU pro mladé lidi přichystala: Studium v zahraničí, nové dovednosti a možnost získat dobré pracovní místo. #EuropeanYearOfYouth – je váš.