Skip to main content
Euroopa päev 2022

Euroopa päev 2022

Laupäev, 7. mai – Euroopa Komisjoni avatud uste päev

Teave meie tegevuse kohta teemade kaupa

Highlights

Concert for Ukraine #ThankYouTour

Come see famous Ukrainian musicians give a special concert at 14:00-15:30 CET on 7 May at Parc du Cinquantenaire in Brussels to express gratitude for standing with Ukraine.

Euroopa noorteaasta

Heidame valgust noorte rollile parema, keskkonnahoidlikuma, kaasavama ja digitaalsema Euroopa rajamisel.

Rohelisem Euroopa

Euroopa kavatseb saada 2050. aastaks esimeseks kliimaneutraalseks maailmajaoks, et me ei toodaks kasvuhoonegaase rohkem, kui ökosüsteemid ja loodus suudavad siduda.

Digitaalsem Euroopa

Tulevik on tehnoloogia päralt. Seepärast kuulutame eelseisva aastakümne Euroopa digikümnendiks.

Filtreeri

Euroopa päev 2022 (8)

RSS
Tulemused 1 kuni 8

10:00-11:00 CET | Kliimamuutused: EL aitab abivajajaid

Kliimamuutused sunnivad igal aastal miljoneid inimesi oma kodu maha jätma ja süvendavad veelgi humanitaarkriise. Jälgi otseülekannet Instagramis, et teada saada, kuidas EL toetab neid, kes on kliimamuutustest enim mõjutatud. Saadet juhib keskkonnahoidliku humanitaarabi ekspert Anja Pirjevec.

11:00-11:30 CET | @ECFIN Twitter Quiz

Meie Twitteri viktoriiniga saad panna proovile oma teadmised ELi rohelisest majandusest. Kas tead, mis on taaste- ja vastupidavusrahastu? Aga Euroopa roheline võlakiri? Viktoriin algab 7. mail kell 11.00 Kesk-Euroopa suveaja järgi – palume osaleda!

Päev läbi | Noorteküla hääled

Jälgi 7. mail Instagramis otseülekannet Berlaymonti noortekülast, kohtu meie külalistega ja avasta uusi võimalusi! Õpingud välismaal, uute oskuste omandamine, töö leidmine – seda pakub #EuropeanYearOfYouth.