Skip to main content
2022 m. Europos diena

2022 m. Europos diena

Gegužės 7 d., šeštadienį, Europos Komisija atveria savo duris lankytojams

Sužinokite daugiau apie mūsų veiklą pagal temas

Highlights

Concert for Ukraine #ThankYouTour

Come see famous Ukrainian musicians give a special concert at 14:00-15:30 CET on 7 May at Parc du Cinquantenaire in Brussels to express gratitude for standing with Ukraine.

Europos jaunimo metai

Dėmesys atkreipiamas į Europos jaunimo svarbą kuriant geresnę – žalesnę, įtraukesnę ir labiau skaitmeninę – Europos Sąjungą.

Žalinimas

Siekiama, kad iki 2050 m. Europa taptų pirmuoju neutralaus poveikio klimatui žemynu, t. y. kad tada išmestume ne daugiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų, nei gali natūraliai absorbuoti mūsų ekosistemos.

Skaitmenizacija

Ateityje bus labai svarbios technologijos. Todėl ateinantį dešimtmetį paskelbėme Europos skaitmeniniu dešimtmečiu.

Filtruoti pagal

2022 m. Europos diena (8)

RSS
Rodomi rezultatai: 1 iš 8

11:00–11:30 Vidurio Europos laiku | „@ECFIN“ viktorina tinkle „Twitter“

Pasitikrinkite savo žinias apie ES žaliąją ekonomiką mūsų viktorinoje tinkle „Twitter“. Ar esate ką nors girdėję apie Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonę? Ar žinote, kas yra žalioji obligacija? Prisijunkite gegužės 7 d. 11:00 Vidurio Europos vasaros laiku ir dalyvaukite mūsų viktorinoje.

Visą dieną | Balsai iš Jaunimo kaimelio

Stebėkite gegužės 7 d. pastate „Berlaymont“ vyksiančio renginio „Jaunimo kaimelis“ tiesioginę transliaciją tinkle „Instagram“, prisijunkite prie sesijų su mūsų svečiais ir sužinokite apie galimybes studijuoti užsienyje, įgyti naujų įgūdžių arba susirasti darbą. Tai jūsų Europos jaunimo metai #EuropeanYearOfYouth.