Skip to main content
Eiropas diena 2021
Laipni lūdzam #EuropeDay

lapā!Svinēsim Eiropas dienu kopā! Šeit varat uzzināt par plānotajiem pasākumiem un aktivitātēm un iegūt plašāku informāciju par Eiropas Savienību.

Pievienojieties mums tiešsaistē Eiropas dienai, lai kur arī jūs neatrastos:

  • Piedalīties daudzās tiešsaistes aktivitātēs 
  • Uzzināt vairāk par Eiropas Savienību un tās darbu
  • Līdzveidot Eiropas nākotni

Atklāt mūsu virtuālo telpu

Spēlējiet spēles, skatieties video un uzziniet vairāk par Komisijas darbu, virtuāli izstaigājot Komisijas galveno mītni!

ES jūsu valstī

Koncerti, gaismas spēles vai diskusijas: mūsu interaktīvā karte sniedz pārskatu par visām aktivitātēm.

Pasākumu saraksts pēc rīkotājas iestādes

Eiropas diena norisinās no 3. līdz 9. maijam. Pievienojieties sarunai ar Eiropas Parlamentu un palīdziet veidot labāku nākotni.
Sekojiet #ECJ #EuropeDay2021 norisei mūsu sociālo mediju kontos. #AskCuria2021 ir virtuāls forums jautājumiem un atbildēm (Q&A) - #ECJDidYouKnow ļauj uzzināt vairāk par mūsu saziņas kanāliem.
Ko tieši zināt par Eiropu un eiro? Pārbaudiet savas zināšanas, spēlējot mūsu #EuropeDay tiešsaistes viktorīnā QuizDuel un vinnējiet iPad.
Papildiniet savas zināšanas par ES pasaulē. Piedalieties mūsu viktorīnā “Kopā mēs esam Eiropa”, sekojiet tiešraidēm no mūsu diskusijām ar vēstniekiem vai skatiet mūsu video.
Uzziniet vairāk par šo iestādi, kas pārstāv reģionus un pilsētas ES. Iepazīstieties ar dažādiem Eiropas reģioniem un pilsētām, pateicoties mūsu foto viktorīnai.
Uzziniet, kā ES banka ar investīcijām klimata jomā gādā par zaļo atveseļošanu un rada nākotnes prasībām atbilstošas darbvietas Eiropas iedzīvotājiem.