Skip to main content
Dzień Europy 2022

Dzień Europy 2022

Komisja Europejska otwiera swoje drzwi w sobotę 7 maja

Dowiedz się więcej na temat naszych działań

Highlights

Concert for Ukraine #ThankYouTour

Come see famous Ukrainian musicians give a special concert at 14:00-15:30 CET on 7 May at Parc du Cinquantenaire in Brussels to express gratitude for standing with Ukraine.

Europejski Rok Młodzieży

Podkreśla ważną rolę europejskiej młodzieży w budowaniu lepszej UE – bardziej ekologicznej, cyfrowej i sprzyjającej włączeniu społecznemu.

Postawmy na ekologię

Europa ma szansę stać się pierwszym kontynentem neutralnym dla klimatu do 2050 r. Emisja gazów cieplarnianych w UE nie będzie wówczas przekraczać ilości pochłanianych przez ekosystemy w sposób naturalny.

Postawmy na cyfryzację

To technologie będą motorem przyszłości. Dlatego najbliższe 10 lat będzie cyfrową dekadą Europy.

Filtruj według

Dzień Europy 2022 (8)

RSS
Wyświetlają się wyniki od 1 do 8

11.00-11.30 czasu środkowoeuropejskiego |Quiz @ECFIN na Twitterze

Sprawdź swoją wiedzę na temat ekologicznej gospodarki UE w quizie na Twitterze. Czy wiesz, co to jest Instrument na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności? Czy wiesz czym jest zielona obligacja? Odwiedź nas 7 maja o 11.00 czasu środkowoeuropejskiego i weź udział w quizie.

Cały dzień |Głosy z wioski młodzieżowej

7 maja dołącz do transmisji na żywo z Wioski młodzieżowej w Berlaymont, weź udział w sesjach z naszymi gośćmi i odkryj ofertę pełną możliwości! Studiuj za granicą, zdobądź nowe umiejętności i pracę. To Twój #EuropeanYearOfYouth