Skip to main content
Den Evropy 2021
Vítáme vás na stránkách #EuropeDay

Oslavme Den Evropy společně! Nabízíme vám nejrůznější akce a aktivity, díky nimž si můžete rozšířit znalosti o Evropské unii.

Připojte se k nám u příležitosti Dne Evropy – na internetu můžete odkudkoli!

  • Připravili jsme pro vás nejrůznější online aktivity 
  • Informace o Evropské unii a jejím fungování
  • Jak se zapojit do utváření budoucnosti Evropy?

 

EU ve vaší zemi

Budete moct sledovat koncerty, světelné show, ale i živé diskuse. Podívejte se na naši interaktivní mapu a zjistěte si, jaké akce jsou naplánovány ve vašem regionu.

Aktivity organizované jednotlivými institucemi

Oslavte Den Evropy 3.–9. května. Zúčastněte se diskuse se členy Evropského parlamentu a pomozte utvářet lepší budoucnost.
Nechte se pozvat do „Domu členských států“ – ústředí Rady! Dozvíte se, kde nejvyšší představitelé vaší i ostatních zemí EU přijímají ta nejdůležitější rozhodnutí, a také, jakou roli hraje Rada ve vašem životě.
Na našich účtech na sociálních médiích se koná #ECJ #EuropeDay2021. #AskCuria2021 je virtuální platformou pro otázky a odpovědi - #ECJDidYouKnow je přehlídkou našich komunikačních nástrojů.
Vydejte se s námi na 360° virtuální prohlídku této instituce a zapojte se do některé z aktivit. Připravili jsme workshopy, virtuální fotostánek a setkání s našimi členy.
Zde najdete informace o instituci, která v EU zastupuje regiony a města. V našem fotokvízu vám některé zajímavé evropské regiony a města představíme.
EIB investicemi do klimatických opatření přispívá k ekologicky šetrnému oživení a pomáhá vytvářet důstojná pracovní místa pro evropské občany.