Skip to main content
Euroopa päev 2021
Euroopa päev – #EuropeDay

Tähistame koos! Osalege üritustel ja saage Euroopa Liidu kohta rohkem teada.

Tähistage koos meiega Euroopa päeva veebis, kus te ka ei viibiks!

  • Erinevad veebipõhised tegevused 
  • Teave Euroopa Liidu ja selle toimimise kohta
  • Kuidas saate ise Euroopa tulevikku kujundada

 

Külastage meid virtuaalselt

Külastades virtuaalselt komisjoni peakorterit, saab mängida mänge, vaadata videoid ja lähemalt tutvuda meie tegevusega.

EL teie kodumaal

Meie interaktiivsel kaardil on näha, mis toimub teie lähiümbruses, alates kontsertidest ja valgusetendustest kuni tuliste aruteludeni.

Üritused institutsioonides

Euroopa päevaga seotud tegevused toimuvad 3.–9. maini. Saate vestelda Euroopa Parlamendi liikmetega ja aidata kaasa parema tuleviku kujundamisele.
#ECJ #EuropeDay2021 toimub meie sotsiaalmeedia kontodel. #AskCuria2021 võimaldab esitada küsimusi – #ECJDidYouKnow annab ülevaate meie kommunikatsioonivahenditest.
Kui palju teate Euroopast ja eurost? Pange end proovile veebipõhises viktoriinis #EuropeDay QuizDuel, mille auhinnaks on iPad.
Siit leiate teavet ELi kohta maailmas. Võtke osa meie „Together We Are Europe“ viktoriinist, lööge kaasa meie reaalajas toimuvatel veebiüritustel, millest võtavad osa ka saadikud, või nautige meie videoid.
Lisateave ELi piirkondi ja linnu esindava institutsiooni kohta. Meie fotoviktoriin tutvustab Euroopa eri piirkondi ja linnu.
Vaadake, kuidas ELi pank toetab keskkonnahoidlikku taastumist kliimainvesteeringutega, mis loovad Euroopa kodanikele tulevikukindlaid töökohti.