Skip to main content
2021 m. Europos diena
Sveiki atvykę į Europos dieną! #EuropeDay

Švęskime kartu! Susipažinkite su mūsų renginiais ir veikla bei sužinokite daugiau apie Europos Sąjungą.

Prisijunkite prie mūsų Europos dieną, kad ir kur esate:

  • dalyvaukite įvairioje internetinėje veikloje 
  • sužinokite daugiau apie Europos Sąjungą ir kaip ji veikia
  • sužinokite, kaip galite dalyvauti kuriant Europos ateitį

ES jūsų šalyje

Nuo koncertų ir šviesų šou iki gyvų diskusijų – mūsų interaktyviame žemėlapyje sužinokite, kas vyksta šalia jūsų.

Atskirų institucijų veikla

Galite dalyvauti Europos dienos renginiuose, kurie vyks gegužės 3–9 d. Prisijunkite prie pokalbio su Europos Parlamentu ir padėkite formuoti geresnę ateitį.
Pradėkite netikėtumų kupiną kelionę į valstybių narių namus! Sužinokite, kur ES vadovai priima sprendimus ir kaip Vadovų Taryba formuoja jūsų ateitį.
Mūsų socialinių tinklų paskyrose vyksta #ESTT #EuroposDiena2021. #AskCuria2021 yra virtualūs klausimai ir atsakymai – #ECJDidYouKnow yra mūsų komunikacijos priemonių apžvalga.
Kiek žinote apie Europą ir eurą? Pasitikrinkite savo žinias internetinėje Europos dienos viktorinoje programėlėje „QuizDuel“ ir laimėkite „iPad“.
Sužinokite apie ES pasaulyje. Dalyvaukite mūsų viktorinoje „Kartu mes – Europa“, prisijunkite prie mūsų tiesioginių renginių su ambasadoriais arba mėgaukitės vaizdo siužetais.
Sužinokite daugiau apie ES regionams ir miestams atstovaujančią instituciją. Dalyvaukite mūsų nuotraukų viktorinoje ir susipažinkite su įvairiais Europos regionais ir miestais.
Sužinokite, kaip ES bankas kuria žaliąjį ekonomikos atsigavimą teikdamas klimato srities investicijas, kuriomis kuriamos perspektyvios darbo vietos Europos piliečiams.